Kniha návštěv

Jiří, ITB analytik:
Naprosto bez zaváhání mohu Origen doporučit. Profesionalita, respekt, osobní a empatický přístup. Každý si má možnost najít to, co potřebuje.
(16. 11. 2019: 23:14)

Markéta, ekonomka:
Děkuji za možnost najít svůj vlastní názor, vlastně zjistit, co to opravdu je, bez všeho rušení zvenku. To bylo velmi osvobozující. Moc mi pomohlo, když jsem pochopila, že to není problém.
(23. 1. 2020)

Dagmara, zdravotní sestra:
Děkuji za nezaujatý pohled zvenku a za Vaše nepříjemné otázky. Já vím, že jsem nemusela odpovídat, ale odpovědi, které mě napadly vždycky po několika dnech, mi hodně pomohly se uklidnit.
(5. 2. 2020)

Šárka, překladatelka:
Vůbec mě nenapadlo, jak moc mě rozhodí jednoduché vzpomínky, zasazené do imaginativní techniky a co všechno v nich najednou budu schopná uvidět. A děkuji za podporu, která mi pomohla tu historii přijmout a zpracovat. Jsem poměrně racionální a tak jsem vděčná za mírnou nadsázku a jemný smysl pro humor.
(14. 7. 2020)

Pavel, trenér:
Myslel jsem si, že potřebuji s někým probrat svůj vztah k přítelkyni a zjistil jsem, že potřebuji trochu změnit svůj vztah k sobě. S odstupem musím říci, že to bylo příjemné překvapení pro mne i pro přítelkyni.
(25. 8. 2020)