Je s vámi a pro vás

Pro chvíle, kdy potřebujete bezpečí, podporu, sdílení, otevřenou zpětnou vazbu nebo několik dobrých otázek v kritické životné situaci, když jste nespokojeni s tím, co se Vám děje a nevidíte možnost, jak to změnit. Pracovní název mé metody, která vykrystalizovala z mnoha let praxe a vzdělávání se, je "léčba sebevědomím". Smyslem individuálních setkání i workshopů je oživit schopnost člověka hledat a nacházet svůj tvůrčí potenciál, smysl toho co, jak a proč dělá, najít víru v sebe - sebedůvěru.
Vzít svůj život do vlastních rukou a tvořit jej s lehkostí, beze strachu a s radostí.

Zhodnocuje váš čas

Všechno, co každý den, každou hodinu a minutu děláte, se začne propojovat a stávat se maximálně efektivním. Budete schopni trvat na svém, budete schopni rozeznat, kdy je třeba reagovat pružně a udělat změnu. Vaše sny a opatrná přání získají pevnou strukturu a změní se v jasné a praktické koncepty uskutečnitelných vizí. Budete vědět co, proč a jak chcete dělat.

Pomáhá rozvíjet vaše schopnosti

Uvidíte souvislosti z neortodoxní perspektivy, a to vám otevře bohatší možnosti při realizaci vašich záměrů. Získáte schopnost rozlišovat bez zbytečného hodnocení. Budete si jisti tím, co jsou iluze a co reálná možnost pozitivní změny. Namísto tendence začínat stále nové a nové projekty a strachu ze selhání budete stavět na vědomé přítomnosti, soustředění a plně rozvinuté kreativitě.

Je prostorem pro dialog

Origen je tady i pro chvíle, kdy chcete při setkání s dalšími lidmi získat nové znalosti, zkušenosti a zážitky. Člověk roste v dialogu, sdílením a výměnou, sebereflexí. Proto jsem připravila i řad workshopy, které mohou být zacílená na konkrétní témata, ale vždy mají jedno společné – slouží jako místo setkání různých lidí, jejich zkušeností a příběhů, znalostí a názorů, kterými se navzájem obohacují. Pokud máte zájem některý ze seminářů uspořádat u Vás, neváhejte a napište mi:.

Proč je Origen Origen

Origen je pro mne především počátek, střed, místo, ze kterého jsme vyšli a kam se opět vracíme. Ori v genetice je replikační počátek, místo, ze kterého se začíná přepisovat DNA. Čím jsme blíže svému středu, kde je i zdroj naší energie, tím jsme stabilnější, spokojenější a zdravější. Čím jsme blíže svému středu, tím jsme blíže své skutečné podobě, jsme naplno tím originálem, kterým můžeme být.

Co Origen nenabízí?

Návod. Nikdy vám nebudu říkat, co máte dělat. Budu Vás provázet, podporovat, nabízet Vám otázky, ale nechci a ani nemohu hledat Vaše odpovědi, nechci a ani nemohu nic udělat za vás. Mým cílem je, abyste si vy sami byli jisti tím, co děláte a dokázali jste se radovat se z výsledků.