Je s vámi a pro vás

Pro chvíle, kdy potřebujete podporu, sdílení, otevřenou zpětnou vazbu nebo několik dobrých otázek. Koncept "léčby sebevědomím", který jsem pro Origen sestavila na základě mnoha let praxe zaručuje bezpečný, laskavý a přitom účinný přístup.

Naprostá většina lidí zažívá ve svém životě období nespokojenosti, krizí, demotivace nebo vyčerpání. Projít takovým obdobím se zdá v tu chvíli nesmírně obtížné, avšak
z dlouhodobějšího hlediska přináší pochopení a zhodnocení každé krize naopak radost, úlevu, sebejistotu a zdravé sebevědomí.

Origen je tady však i pro chvíle, kdy chcete při setkání s dalšími lidmi získat nové znalosti, zkušenosti a zážitky, obohacovat se v dialogu.
K tomu slouží večerní i celodenní workshopy.

Vždy však v Origenu najdete bezpečí a všestrannou podporu, pozornost pro vaše sdělení, metodu přizpůsobenou vašim potřebám, inspiraci
i nové informace.

Zhodnocuje váš čas

Všechno, co každý den, každou hodinu a minutu děláte, se začne propojovat a stávat se maximálně efektivním. Vaše sny a opatrná přání získají pevnou strukturu a změní se v jasné a praktické koncepty uskutečnitelných vizí. Budete vědět co, proč a jak chcete dělat.

Pomáhá rozvíjet vaše schopnosti

Uvidíte souvislosti z neortodoxní perspektivy, a to vám otevře bohatší možnosti při realizaci vašich záměrů. Získáte schopnost rozlišovat bez zbytečného hodnocení. Budete si jisti tím, co jsou iluze a co reálná možnost pozitivní změny. Namísto tendence začínat stále nové a nové projekty a strachu ze selhání budete stavět na vědomé přítomnosti, soustředění a plně rozvinuté kreativitě.

Co Origen nenabízí?

Návod. Nikdy vám nebudu říkat, co máte dělat. Budu Vás provázet
a dělat pro vás to nejlepší, co dokážu, ale nechci a ani nemohu nic udělat za vás. Mým cílem je, abyste si vy sami byli jisti tím, co děláte, dokázali jste si to užívat a radovat se z výsledků.