Pohodlná bída

Kurz dialogu s ďáblovým advokátem. Každý máme svůj známý stav, schéma, předem položené koleje, a také spoustu zdánlivě logických a nezpochybnitelných argumentů pro to, proč by bylo nezodpovědné nebo nemožné na tom stavu něco změnit. Proč objektivně a prokazatelně nikdy nemůžeme mít lepší práci, ohleduplnějšího partnera, hezčí postavu, víc peněz, proč není rozumné se přestěhovat – doplňte podle vlastní potřeby.

Přečíst víc

Umění dialogu

Umíme spolu ještě mluvit? Lidsky, se zájmem o druhého a přitom
s vědomím vlastních hranic, s plným vědomím rizika projekcí,
s kontrolou vlastních emocí? Bez hodnocení a porovnávání? Bez příběhů
o těch, kteří nejsou přítomní? Co je vlastně příčinou všech těch nedorozumění a pocitů nepochopení? Pocitu, že se s tím druhým nedá domluvit? Pokud chcete zkusit, co všechno dialog může být a co naopak nikdy být nemůže, je to večerní workshop přesně pro Vás.

Přečíst víc

Sedm klíčů

Když pojmeme své CV jako mapu své cesty životem, zjistíme, že má své zákonitosti. Určitým způsobem však můžeme jejich stopy vidět v každém příběhu každé cesty a můžeme se jimi s výhodou dát vést. Přiblížíme si je v obrazech sedmi archetypů, sedmi principů, které na člověka vědomě nebo nevědomě působí během celého života, v dětství, v prepubertálním období, v pubertě, v období zrání, společenské expanze, na vrcholu kariéry i v období moudrosti stáří. Jednodenní prožitkový workshop Vám přinese nový pohled, nové myšlení a nové možnosti kudy a jak dál.

Přečíst víc

Vybarvěte se!

Chcete se odreagovat, tvořit jen tím, že si budete hrát a při tom zažít bohatou sebereflexi? Našli jste to pravé místo. Budeme si hrát s barvami, prožívat barvy i tančit s barvami. Barvy mohou ovlivnit naši náladu, pocity i stav našeho imunitního systému, mohou stimulovat, zklidňovat i léčit. Emoce, které v nás barvy vzbuzují v danou chvíli, nesou zajímavou a bohatou informací o našem momentálním stavu i potřebách. Získáte tak i spoustu informací o světě okolo nás a především o sobě a o svém vztahu ke světu.

Přečíst víc