Sedm klíčů

Jednodenní prožitkový workshop nabídne příběh - setkání se sedmi archetypy, jejichž charakter se objevuje postupně v sedmi obdobích lidského života - dětství, prepubertálním období, v pubertě, dospívání, v období zrání, v době společenské expanze, na vrcholu kariéry i v období moudrosti stáří. Setkání s nimi a pochopení jejich darů nám může přinést skutečný poklad - sedm klíčů k radosti a spokojenému, naplněnému životu.

Přečíst víc

Moc a kouzlo chůze

Chodíte zlehka jako byste tančili, nebo Vás bolí těžké nohy? Chodíte pomalu nebo zakopáváte o špičky? Umíte v tom chodit? Přijďte si hravě procvičit chůzi a povídat si o tom, co všechno nám symbolicky chůze a nohy mohou napovědět o nás samých.

Přečíst víc

Umění dialogu

Umíme spolu ještě mluvit? Lidsky, se zájmem o druhého a přitom
s vědomím vlastních hranic, s plným vědomím rizika projekcí,
s kontrolou vlastních emocí? Bez hodnocení a porovnávání? Bez příběhů
o těch, kteří nejsou přítomní? Co je vlastně příčinou všech těch nedorozumění a pocitů nepochopení? Pocitu, že se s tím druhým nedá domluvit? Pokud chcete zkusit, co všechno dialog může být a co naopak nikdy být nemůže, je to večerní workshop přesně pro Vás.

Přečíst víc

Vybarvěte se!

Chcete se odreagovat, tvořit jen tím, že si budete hrát a při tom zažít bohatou sebereflexi? Našli jste to pravé místo. Budeme si hrát s barvami, prožívat barvy i tančit s barvami. Barvy mohou ovlivnit naši náladu, pocity i stav našeho imunitního systému, mohou stimulovat, zklidňovat i léčit. Emoce, které v nás barvy vzbuzují v danou chvíli, nesou zajímavou a bohatou informací o našem momentálním stavu i potřebách. Získáte tak i spoustu informací o světě okolo nás a především o sobě a o svém vztahu ke světu.

Přečíst víc

Pohodlná bída

Kurz dialogu s ďáblovým advokátem. Každý máme svůj známý stav, schéma, předem položené koleje, a také spoustu zdánlivě logických a nezpochybnitelných argumentů pro to, proč by bylo nezodpovědné nebo nemožné na tom stavu něco změnit. Proč objektivně a prokazatelně nikdy nemůžeme mít lepší práci, ohleduplnějšího partnera, hezčí postavu, víc peněz, proč není rozumné se odstěhovat od tchyně – doplňte podle vlastní potřeby.

Přečíst víc

Sny a jejich smysl

Workhop zaměřený na sny a možnosti jak se jimi dát inspirovat, pochopit jejich poselství. Na příkladech konkrétních snů si ikážeme možnosti, jak jim porozumět, jak se vyhnout pověrám a zavádějícím interpretacím. Naučíme se, jak lze se snem dále pracovat, abychom mohli získat další informaci třeba prostřednictvím kresebných nebo imaginativních technik.

Přečíst víc