S čím Vám pomohu pomoci?

Většinou se při konzultacích setkávám s lidmi, jejichž obtíže souvisejí s některou z vývojových krizí, nebo se situacemi, které krize provázejí. Procházejí krizí hodnot, krizí smyslu, vyrovnávají se se ztrátami a jistotou nejistoty.

Typicky se jedná o situace, kdy člověk není spokojený se svým stavem, ať už ví nebo neví proč. Je podle svého naladění nervózní, podrážděný, nebo naopak apatický, rezignovaný, zoufalý a vyčerpaný. Má představu o tom, co by se mělo změnit, ale nevidí možnost, jak to udělat. V takové situaci pomůže bezpečné prostředí, kde lze problémy sdílet, nehodnotící porozumění, podpora, nezávislý pohled a ty správné otázky a provázení při hledání vlastních odpovědí. To, co nikdy nefunguje, je představa, že v mém příběhu něco změní někdo jiný.

S respektem ke každému člověku, k jeho neopakovatelnému příběhu, obdivuji sílu a vůli, se kterou svou situaci dokáže přijmout a transformovat a sdílím jeho radost z úspěchu, z rostoucí sebedůvěry a sebevědomí.

Jak probíhá konzultace?

Setkat se můžeme podle aktuálních možností osobně nebo online prostřednictvím GoogleMeets nebo Hangouts. Kromě toho nabízím také netradiční, ale jak jsem vyzkoušela účinnou možnost "jít to rozchodit", konzultaci při chůzi v parku, třeba v Riegerových sadech nebo ve Stromovce. Napište mi nebo zavolejte a domluvíme se jak a kdy.

Základní pravidla pro úspěšnou spolupráci:
1. Máte možnost požádat o 15minutový rozhovor online zdarma, abychom se poznali. Odpovím na Vaše otázky ke konzultaci, domluvíme se s jakou zakázkou přicházíte a jak by bylo možné ji naplnit. Během té doby si můžeme také udělat představu o tom, zda nám spolupráce bude vyhovovat a domluvit termín první konzultace.
2. Během úvodního rozhovoru si ujasníme praktické otázky – základní pravidla společné práce, Vaše časové možnosti apod. Pak už se můžeme plně věnovat tomu, s čím přicházíte. Bude mě zajímat Vaše situace, Vaše potřeby a možnosti, dosavadní zkušenosti, to, co chcete říct o své historii, rodině. Pak jasně a přesně zformulujeme zakázku – co je cílem naší společné práce.
3. Nic z toho, o čem budeme mluvit, nepředávám jakoukoliv formou žádné třetí osobě, v souladu s etickými zásadami práce psychologa. To, co z obsahu konzultace sdělíte třetí osobě vy, je zcela na Vás, doporučuji však obsah konzultace a obzvláště prožitkové techniky nevyprávět bezprostředně poté, co proběhne, protože se verbalizací oslabuje síla a účinek prožitku.
4. V průběhu společné práce je vždy čas na reflexi, možnost upřesnění zakázky nebo způsobu práce podle dosavadního vývoje a Vašich potřeb. Protože předpokládám Vaši vůli ke změně, někdy po vzájemné dohodě navrhnu vlastní práci do příštího setkání.
5.Úspěšná spolupráce vyžaduje dodržování vzájemných dohod, zejména termínů. Je možné samozřejmě termín změnit, nebo zrušit, ale je nutné vše včas komunikovat. Obě strany mají možnost spolupráci ukončit.

Služby a ceny

1. Informační 15minutová konzultace online – zdarma.
2. 60minutová konzultace – 600 Kč, při delším trvání se cena navyšuje po 15 minutách.
3. Balíček 5 konzultací (5 x 60 minut) – 2800 Kč.
4. Balíček 10 konzultací (10 x 60 minut) – 5500 Kč.
5. Bachovy esence jako podpora v rámci konzultací – 300 Kč/lahvička s kombinací na 30 dní užívání.
6. Reiki (pouze při osobní návštěvě) – 45 min – 700 Kč
7. Rozhovor nad horoskopem (podle jungiánské archetypové astrologie) podle náročnosti a Vašeho zadání, základní cena za 60 minut – 1000 Kč.
8. Při nedodržení termínu bez omluvy hradí klient návštěvu do výše 50 % rezervovaného času.
9. Pro různé formy konzultací – osobní nebo online – se cena neliší.

Pro studenty VŠ, maminky na mateřské a samoživitelky po dohodě možná individuální dohoda ceny, odkladu platby apod.

Dárek pro kamarádku, dárek pro přítele – můžete darovat někomu, na kom Vám záleží a o kom víte, že potřebuje podporu, restart, motivaci, službu nebo balíček podle vlastního výběru nebo podle dohody. Napište mi a domluvíme se. Poté, co obdržím platbu na účet, Vám zašlu dárkový certifikát, jméno dárce mohu a nemusím uvést.

Platební údaje najdete na stránce Kontakt.