Jak Vám pomohu pomoci?

Mohu Vás provázet komplikovaným životním obdobím, některou z vývojových krizí nebo obdobím, kdy je třeba udělat rozhodnutí, které vnímáte jako závažné. Obdobím, které vnímáte jako vělmi těžké, zraňující a potřebujete najít znovu stabilitu.

Může se jednat o situace, kdy člověk není spokojený se svým aktuálním stavem, ať už ví nebo neví proč. Je podle svého naladění nervózní, podrážděný, nebo naopak apatický, rezignovaný, zoufalý a vyčerpaný. Má představu o tom, co by se mělo změnit, ale nevidí možnost, jak to udělat. V takové situaci pomůže bezpečné prostředí, kde lze problémy sdílet, nehodnotící porozumění, podpora, nezávislý pohled a ty správné otázky a provázení při hledání vlastních odpovědí. To, co nikdy nefunguje, je představa, že v mém příběhu něco změní někdo jiný: "Myslel jsem, že ve mně něco přepnete a bude to hotové.".

To, co je podstatné je vaše vůle k práci, kterou je třeba pro řešení odvést, odvaha podívat se na sebe nově a zjistit možná něco, co jste vědět nechtěli, protože si myslíte, že to je špatné. Ze zkušenosti vím, že je na každém z nás, k čemu své schopnosti používá a to, co bylo považováno za špatné, je často klíčem k řešení. S respektem ke každému člověku, k jeho neopakovatelnému příběhu, pak sdílím jeho radost z úspěchu, z rostoucí sebedůvěry, stability a odvahy.

Jak probíhá konzultace?

Setkat se můžeme podle osobně nebo v nevyhnutelných případech online prostřednictvím GoogleMeets. Kromě toho nabízím také netradiční, ale jak jsem vyzkoušela účinnou možnost "jít to rozchodit", konzultaci při chůzi v parku, třeba v Riegerových sadech nebo ve Stromovce. Napište mi nebo zavolejte a domluvíme se jak a kdy.

Základní pravidla pro úspěšnou spolupráci:
1. Máte možnost požádat o 15minutový rozhovor online zdarma, abychom se poznali. Odpovím na Vaše otázky ke konzultaci, domluvíme se s jakou zakázkou přicházíte a jak by bylo možné ji naplnit. Během té doby si můžeme také udělat představu o tom, zda nám spolupráce bude vyhovovat a domluvit termín první konzultace.
2. Během úvodního rozhovoru si ujasníme praktické otázky – základní pravidla společné práce, Vaše časové možnosti apod. Pak už se můžeme plně věnovat tomu, s čím přicházíte. Bude mě zajímat Vaše situace, Vaše potřeby a možnosti, dosavadní zkušenosti. Pak jasně a přesně zformulujeme, co je cílem naší společné práce.
3. Nic z toho, o čem budeme mluvit, nepředávám jakoukoliv formou žádné třetí osobě, v souladu s etickými zásadami. To, co z obsahu konzultace sdělíte třetí osobě vy, je zcela na Vás, doporučuji však obsah konzultace a obzvláště prožitkové techniky nevyprávět bezprostředně poté, co proběhnou, protože se verbalizací oslabuje síla a účinek prožitku.
4. V průběhu společné práce je vždy čas na reflexi, možnost upřesnění zakázky nebo způsobu práce podle dosavadního vývoje a Vašich potřeb. Protože předpokládám Vaši vůli ke změně, někdy po vzájemné dohodě navrhnu vlastní práci do příštího setkání.
5.Úspěšná spolupráce vyžaduje dodržování vzájemných dohod, zejména termínů. Je možné samozřejmě termín změnit, nebo zrušit, ale je nutné vše včas komunikovat. Obě strany mají možnost spolupráci ukončit.

Vaše investice

1. Informační 15minutová konzultace online – zdarma.
2. 60minutová konzultace – 1000 Kč, při delším trvání se cena navyšuje po 15 minutách.
3. Při nedodržení termínu bez omluvy hradí klient návštěvu v plné výši.
9. Pro různé formy konzultací – osobní nebo online – se cena neliší.

Pro studenty VŠ, maminky na mateřské a samoživitelky po dohodě možná individuální dohoda ceny, odkladu platby apod.

Dárek pro kamarádku, dárek pro přítele – můžete darovat někomu, na kom Vám záleží a o kom víte, že potřebuje podporu, restart, motivaci, službu nebo balíček podle vlastního výběru nebo podle dohody. Napište mi a domluvíme se. Poté, co obdržím platbu na účet, Vám zašlu dárkový certifikát, jméno dárce mohu a nemusím uvést.

Platební údaje najdete na stránce Kontakt.