Setkání online

Setkat se můžeme i nyní online, prostřednictvím Skype nebo Hangouts. Neváhejte mi napsat a domluvíme se jak a kdy.
Během úvodního rozhovoru si upřesníme situaci, vaše potřeby, představy a podle toho Vám nabídnu možnosti a techniky pro další práci.

Jako prevenci proti stresu a pro potěchu duše Vám nabízím online i kreativní techniky, která Vám kromě poznávání všech Vašich netušených možností jako bonus může přinést radost z tvoření:

1. možnost práce s artefiletickými technikami, s obrázky, na téma, které se objeví během konzultace,

2. práci se sny, které se Vám zdají, se snovými obrazy,

3. práci s pohádkovými příběhy a obrazy.

Každé setkání s Vašimi tématy je cenné hloubkou a intenzitou prožitku, informacemi, které můžete zhodnotit a které postupně odkrývají další vrstvy svého obsahu. Zajímá Vás, jakou inspiraci pro Vás ukrývají pohádky?

Pohádky pro dospělé - online

Pohádky viděné dospělýma očima jsou plné symbolické nápovědy. Jejich příběhy nám mohou pomoci překonat různé krize, protože o tom pohádky přece jsou. Každá krize je dobrá k tomu, že může posílit to nejlepší, co v člověku je. O tom vyprávěly staré mýty a část tohoto vyprávění se zachovala jako ozvěna i v klasických pohádkách.

Záleží na tom, co chceme najít. Dětinské vidění pohádkového příběhu vede k tomu, že rozmazlená princezna čeká na prince, který ji zachrání z její bídy. Pokud se budeme na pohádky dívat jako na příběh dozrávání dospělého člověka, pochopíme, jak se z vlastní bídy můžeme zachránit sami. Když poznáme archetypické obrazy v pohádkách i v sobě a oslovíme je, pracují pro nás.

Zvu Vás na cestu k tomu nejlepšímu, co v sobě můžete najít.

Přečíst víc