Nebezpečné myšlení

Máte odvahu naučit se vidět nově souvislosti, vidět pod povrch věcí a procesů? Máte odvahu porušit svou komfortní zónu a riskovat, že až sundáte brýle zvyku, to, co objevíte, Vám změní Váš pohled na hodnoty, vztahy, na profesi?
Pak je tady přesně pro Vás připravený kurz základů designového myšlení, hravá tvůrčí práce s asociacemi a analogiemi, s obrazným myšlením a s netušenými bonusy.
Přečíst víc

Pohodlná bída

Kurz dialogu s ďáblovým advokátem pro toho, kdo ví, že by potřeboval něco v životě změnit, ale netuší jak. Známý, neměnný a bezpečný způsob existence, napevno položené koleje, a také spoustu zdánlivě logických a nezpochybnitelných argumentů pro to, proč by bylo nezodpovědné nebo nemožné na tom stavu něco změnit. Proč je všechno tak těžké, proč objektivně a logicky nikdy nemůžeme mít lepší práci, jiného partnera, hezčí postavu, víc peněz – doplňte podle vlastní potřeby. To obhajuje on. Jak na něj elegantně a účinně vyzrát?

Přečíst víc

Symbolika lidského těla

Člověk je celistvá bytost, tělo, duše a duch v jednotě. Když je porušená vnitřní rovnováha, tělo nebo duše vysílá jasné signály, co je třeba vyvážit, uzdravit. My je jen někdy nejsme ochotni nebo schopni vnímat a pak se jejich závažnost stupňuje, až je na vědomí vzít musíme. Můžeme uvažovat o genetice a epigenetice, o karmě, vždycky se dostaneme k tomu, že teď a tady máme své zdraví ve svých vlastních rukách.

Přečíst víc


Umění dialogu

Umíme spolu ještě mluvit? Lidsky, se zájmem o druhého a přitom s vědomím vlastních hranic, s plným vědomím rizika projekcí, s kontrolou vlastních emocí? Bez hodnocení a porovnávání? Bez příběhů o těch, kteří nejsou přítomní? Co je vlastně příčinou všech těch nedorozumění a pocitů nepochopení? Umíte si představit dialog jako tanec? Dáte si valčík nebo tango? Pokud chcete zkusit, co všechno dialog může být, třeba tanec co naopak nikdy být nemůže, je to workshop přesně pro Vás.

Přečíst víc