Pohodlná bída

Seznamte se s ďáblovým advokátem. Proč? Každý máme svůj známý stav, schéma, předem položené koleje, a také spoustu zdánlivě logických a nezpochybnitelných argumentů pro to, proč by bylo nezodpovědné nebo nemožné na tom stavu něco změnit. Stagnujeme a prokrastinujeme velmi vynalézavě, abychom ten bídný ale tak důvěrně známý a bezpečný stav udrželi. Proč objektivně a prokazatelně nikdy nemůžeme mít lepší práci, ohleduplnějšího partnera, hezčí postavu, víc peněz, proč není rozumné se odstěhovat? Doplňte si sami své mantry.

A ten, kdo tohle všechno dokáže obhajovat, to je on. Můžete jej brát jako nepřítele a bojovat. Většinou to nikam nevede. Můžete ho ale přijmout do svých služeb a brát ho jako osobního trenéra.

Pokud máte odvahu ho poznat, je toto workshop přesně pro vás. Naučím vás s ním hovořit, přinutit ho, aby spolupracoval. Získáte dovednost, se kterou se můžete na důvody své stagnace nebo prokrastinace podívat poměrně překvapivým způsobem.

Možná budete ze začátku v šoku, váš "nový" trenér se vám nebude líbit, ale i to bude v pořádku. Vyzkoušíme si i způsob, jak transformovat hněv a další destruktivní emoce do zcela jistě produktivnějšího a příjemnějšího výsledku. Ve finále se budete smát a budete příjemně překvapení.